star-tv-izle

Star TV

Star Tv, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanallarından biridir. Yayın kalitesiyle yıllardır tv yayını içindedir. Diziler, programlar, filmler ve dahası Star TV’de yayınlanmaktadır. Sizlerde Star TV izlemek için sitemizi ziyaret ediniz. Yoğunluk oldugu dönemlerde donmalar yaşansada genel itibariyle Star TV izleyebilirsiniz. Genel olarak bu sayfamızdan donmadan Star TV izleyebilirsiniz.

Star TV

Hakkında Bilgiler
Star TV, 1989 yılında Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı. 17 Ekim 2011′den beri Doğuş Yayın Grubu bünyesinde bulunmaktadır. Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, özellikle dizileri ve Şampiyonlar Ligi maç yayınlarıyla öne çıkmaktadır.
YAYIN GELENE KADAR PLAY TUŞUNA BASINIZ!

Kuruluş
Star TV, Lichtenstein’da 50.000 İsviçre Frangı sermaye ile 3 Ağustos 1989′da kurulmuş bulunan Magic Box Incorporated AG adlı şirket tarafından Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olarak, Magic Box Star 1 adı ile kuruldu ve Almanya üzerinden 5 Mayıs 1990 tarihinde test yayınına, 4 Ağustos 1990 tarihinde ise normal yayına başladı. Magic Box Incorporated AG’nin Türkiye temsilcisi olarak 1990 yılının Aralık ayı başında kurulan Magic Box International’ın patronları ise, Rumeli Holding’in sahibi 31 yaşındaki Cem Uzan; Yapı ve Ticaret A.Ş., İmar Bankası ve Adabank’ın sahibi olan babası Kemal Uzan ile Turgut Özal’ın büyük oğlu Ahmet Özal’dı.

Anayasanın 133. maddesine göre, Türkiye’de radyo ve televizyon yayınları Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu’nun (TRT) elinde olduğundan özel televizyon kurulamıyordu. Yine anayasaya göre Türkiye’deki tüm vericiler TRT’nin elinde olduğundan verici ve link hattı bulmak gerekiyordu. Bu nedenle 3517 sayılı yasayla TRT’nin radyo-televizyon vericileri önce PTT’ye, oradan da Star 1′e devredildi.

Star TV

İletişim Bilgileri
Alo Star Hattı:
0 (212) 478 07 87
Star TV ile ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi
0 (212) 478 07 87 Alo Star Hattı’na yöneltebilirsiniz.
Star TV
Doğuş Yayın Grubu
Ahi Evran Polaris No:4
MASLAK / İSTANBUL
Telefon : (212) 335 00 00

Görüş ve önerileriniz için [email protected]
adresinede mail atabilirsiniz.

Star TV

Frekans Bilgileri
11934 H 20000 Doğu 3/4
Bu frekans bilgileri ile uydu alıcınızdan Star TV izleyebilirsiniz.Uğraşmadan online şekilde canlı Star TV izlemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Star TV izlemenin en kolay yolu.