SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 11.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 291
  • SON GÜNCELLEME: 11.12.2014
Tek Rumeli TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Tek Rumeli TV

Tek Rumeli TV

Tek Rumeli TV Hakkında Bilgiler

Balkanların kanalı olarak lanse edilen ve haber konseptinin yanı sıra zaman zaman eğlenceli bir yayın akışı ile de karşımıza çıkan Tek Rumeli Tv, sektördeki diğer benzer kanallar arasında en iyisi. Tek Rumeli Tv, daha çok Balkanlardaki gündemi bizimle buluşturuyor ve bunun yanı sıra ekonomi, spor gibi farklı kategorilerde de yayın hayatına devam ediyor. Tek Rumeli Tv, haber kanalı olmasının yanı sıra gündeme dair farklı konuları da ele alan bir konsepte sahip ve çeşitlilik sunması bakımından da bulunduğu sektördeki en iyi adreslerden bir tanesi olarak listemize giriş yapıyor. İnternet teknolojisini sizler de televizyon izlemek için kullanmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden özel bir sitede yerinizi alın ve bilgisayarlarınızın karşısına kurularak gündemi daha yakından takip etmeye başlayın.

Tek Rumeli Tv, Balkan kanalları arasında çok daha popüler ve bir adım önde diyebiliriz çünkü gerçekten güçlü cihazlara sahip ve profesyonel bir ekiple hareket ettiklerini de belirtmek gerekiyor. Bu kanalı takip ederek sizler de belli bir kesimdeki gündeme ortak olabilir ve canlı yayınlar sayesinde gündeme ortak olabilirsiniz. İnternet teknolojisi sayesinde online olarak da takip edebileceğiniz bu kanal için sizlere http://canlitvizle.web.tr/ adresini tavsiye edebiliriz. Bağlantıya tıklayarak siteye giriş yaptığınızda sizler de Çok sayıda kanalın olduğunu zaten göreceksiniz ve daha da önemlisi, her bölgede yayın yapan kanalı bu adreste tek bir arama ile bulabiliyorsunuz.

Amatör kanallar ve profesyonel kanalların bir arada olduğu bu adres sayesinde Tek Rumeli Tv ile birlikte, kendi şehrinizde yayın yapan kanalları da izleyebilirsiniz. Kendi sektörünün en iyisi olmayı başaran bu sitenin sizlere sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi amatör kanalları da bünyesinde barındırıyor olmasıdır. Profesyonel kanalları her sitede bulmak zaten mümkün ancak yerel yayın yapan kanallar biraz sıkıntılı. Sektörün açıklarını ve eksiklerini en iyi şekilde analiz eden ve bu analizler doğrultusunda gerekli çalışmaları da yaparak eksikleri tamamlayan bu özel siteye sizler de yukarıdaki link üzerinden ulaşabilir ve televizyon dünyasında yerinizi en kısa sürede alabilirsiniz.

Tek Rumeli TV İletişim Adresleri

Tek Rumeli Televizyon Radyo Prod.Yay.Tic.A.Ş.
Adres: Rami Kışla Cad. Havuzbaşı sok. No:4 Rami Eyüp İSTANBUL
Telefon: 0212 616 12 12
Fax: 0212 497 44 33

İzleyici Temsilcisi: Mustafa Sami AK
E-mail: izleyicitemsilcisi@tekrumelitv.com
Sorumlu Müdür: Atilla Baykal
E-mail: atillabaykal@tekrumelitv.com

Tek Rumeli TV Uydu Frekansları

Turksat 4A
Frekans: 12685
Sembol: 30.000
Polarizasyon: Horizontel (Yatay)