SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 06.09.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.551
  • SON GÜNCELLEME: 18.10.2014
Tempo TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
tempo-tv

Tempo TV

Tempo TV Hakkında Bilgiler

Tempo Tv belli bir konsepte sahip olmayan ve genele hitap eden kanallarımızdan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. İnternet üzerinden yayın hayatına devam eden ve kusursuz bir şekilde bu sektördeki yerini en iyi şekilde koruyan Tempo Tv, an itibarıyla Ramazan konseptine bürünmüş durumda ve İslami filmler ile karşımıza çıkıyor. Tempo Tv her ne kadar göz önünde olmayan bir kanal gibi dursa da, online takipçisi en fazla olan kanallarımızdan bir tanesidir. Gün içerisinde az önce de belirttiğimiz gibi daha çok İslami filmlere yer veriyor ve daha çok muhafazakar kesime sesleniyor. Bunun dışında Tempo Tv hakkında genel bilgiler de vermeye çalışalım ve kanalın ilk sahibinin imparator lakaplı sanatçı İbrahim Tatlıses olduğunu da detaylar arasında sizlere sunalım ancak daha sonra yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle kanal Albayrak holding bünyesinde yayın hayatına devam etmeyi tercih etmiştir ve tüm hisseler bu kurum tarafından alınmıştır.

Tempo Tv, popüler kültürü ele alan ve genele hitap eden bir kanaldır ve Ramazan ayından sonra da yine bilinen konseptine dönüş yapacaktır. Tempo Tv, Adana’da yayın yapan yerel bir kanal olarak biliniyor ancak internet üzerinden tüm şehirlerde izlenebiliyor ve bu anlamda çok fazla takipçisi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Tempo Tv yayınlarını sizler de takip etmek ve kanal hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz cti.web.tr bağlantısı sizlere yardımcı olacaktır.

İbrahim Tatlıses döneminde daha çok canlı yayınların yer aldığı ve eğlence programlarının karşımıza çıktığı bir kanal olarak yayın hayatına devam eden Tempo Tv, şimdilerde bu konseptten biraz daha uzak ve daha genele hitap eden bir kanal olarak yayın hayatına devam ediyor. İbrahim Tatlıses’in bu kanala büyük katkı sağladığını belirtmek gerekiyor ve kanalın gelişiminde pay sahibi olan en önemli isimlerden bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Tempo Tv kanalını takip etmek, ya da diğer kanallara göz atmak için sizler de site içi arama bölümünü kullanarak diğer kanallara ulaşabilir ve bilgisayar karşısında televizyon keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Tempo TV İletişim Adresleri

Adres: Ahmet Bayman Caddesi No:2 Kat:2 SEYRANTEPE – İSTANBUL
Telefon: ( 0212 ) 270 60 60
Fax: ( 0212 ) 269 95 45
Email: [email protected]

Tempo TV Uydu Frekansları

TÜRKSAT 3A 42.0° 11096 V 30000 D SMART: 250.KANAL