SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 25.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 272
  • SON GÜNCELLEME: 25.11.2014
TGRT Belgesel KANALI HAKKINDA DETAYLAR
TGRT Belgesel

TGRT Belgesel

TGRT Belgesel Hakkında Bilgiler

TGRT alt yapısı ile yayın hayatına adım atan ve kaliteli yayınları ile de kısa sürede kendi izleyici kitlesini oluşturmayı başaran özle bir belgesel kanalı ile sizleri selamlamak istiyoruz. Tgrt belgesel kanalını daha önce duymadıysanız eğer en kısa zamanda takip etmenizi tavsiye ediyoruz çünkü gerçekten kaliteli bir kanal ve yalnızca belgesel yayınları ile de konseptini net bir şekilde ortaya koyuyor. Tgrt belgesel kanalının içeriğine bakacak olursak yabancı belgesellerin yanı sıra, yerli belgesellerin de yer aldığını görebiliyoruz ve karma bir belgesel kuşağı ile her kesime hitap etmeyim de başarmış olan bir kanal. Tgrt belgesel kanalını, özellikle yeni nesil çok sıkı takip ediyor çünkü sıkıcı hayvan belgesellerinin yanında genel kültüre dayalı belgesel yayınları da sunuluyor ve bu da daha ilgi çekici hale geliyor.

Tgrt belgesel ile birlikte yine Tgrt alt yapısı ile hizmet veren diğer kanalları da takip edebilirsiniz ve bunun için online dünyayı da tercih edebilirsiniz. Televizyon keyfini sizler de bilgisayarlarınızın karşısında yaşamak isterseniz sitemize sizleri de davet ediyoruz. Tgrt belgesel kanalının yanı sıra, yine ülkemizde yayın yapan ve belgesel konsepti ile karşımıza çıkan çok sayıda kanal mevcut ve bu kanalları da yine http://canlitvizle.web.tr adresinde bulabilirsiniz. Belgesel izlemek kimilerine göre sıkıcı olabilir ancak birçok kişi sıkı takipçisi ve bizler de bu takipçiler için Tgrt belgesel kanalını tavsiye edebiliriz.

Ülkemizde belgesel çekimleri çok profesyonelce değil ancak bunu bizim yerimize yapan çok sayıda isim ev yayıncı kuruluş var ve Tgrt belgesel kanalı da bu kuruluşlardan yayın haklarını alarak belgeselleri sizinle buluşturuyor. Hafta sonunu daha keyifli hale getirmek ve daha özel bir ün geçirmek isterseniz sizlerde bu kanalı sitemizden takip edebilir ve online dünyada yerinizi alabilirsiniz. Kusursuz yayın akışı, kusursuz kanallar ve kusursuz bir teknoloji bu adreste sizleri bekliyor, üstelik ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Tek bir tık ile sizler de online tv dünyasında yerinizi alabilir ve kanallı takip edebilirsiniz.

TGRT Belgesel İletişim Adresleri

İhlas Medya Plaza
Adres: 29 Ekim Caddesi No: 23 PK: 34197 – Yenibosna-İSTANBUL
Telefon: 0212 454 55 92 Faks: 0212 454 56 56

Sorumlu Müdür: Sait Eken
İzleyici Temsilcisi: Ebru Solmaz
Telefon: 0 212 454 70 74
Mail: [email protected]

TGRT Belgesel Uydu Frekansları

Türksat 4A Uydusu
Frekans 12228 MHz
Symbol Rate 8400
Polarizasyon Dikey (Vertical)