SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 21.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 364
  • SON GÜNCELLEME: 21.11.2014
Tjk TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Tjk TV

Tjk TV

Tjk TV Hakkında Bilgiler

Uydu üzerinden yayın yapan özel kanallardan bir tanesi ile daha karşınızdayız. At yarışı tutkunlarının çok yakından tanıdığı ve aslında bu kitle dışında farklı bir kitleye de hitap etmeyen bir kanal diyebiliriz Tjk tv için. Kanalın reyting kaygısı ne boyutta bilmiyoruz ancak sanıyoruz ki ülkemizde at yarışı oynayanların ve takip edenlerin sayısı çok fazla çünkü Tjk tv kanalını izlemeniz için bu oyunu oynuyor olmanız gerekiyor, aksi takdirde kanalın ilgi çekici farklı bir yanı yok. At yarışlarını ve koşular hakkında bilgileri sizlere sunan bu özel kanalı sitemiz üzerinden sizler de takip edebilir ve yarış öncesi daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Tjk TV ile birlikte yine bu tarz yayın yapan farklı kanallar da mevcut! Tjk Tv kanalının genel konseptine bakarsak eğer yarışlar ve atlar hakkında bilgi veren özel bir kanal olduğunu görüyoruz, ek olarak jokeyler hakkında da bilgi veren bir kanal ve az önce de söylediğimiz gibi kumar oynamak isteyenler için de takip edilesi bir kanal haline geliyor.

Tjk TV ve daha fazlasını bulabileceğiniz sitemizi sizler de ziyaret ederek televizyon keyfini online olarak yaşayabilir ve dilediğiniz kanala da tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Tjk tv, yalnızca bir örnek ve bu kanal gibi daha birçok kanal da yine tek bir tık ile karşınıza geliyor. Sitemize sürekli olarak eklemeler yapıyor ve ilginizi çekebilecek olan kanalları da sizlere sunuyoruz.

http://canlitvizle.web.tr adresi üzerinden sizler de dilediğiniz an siteye erişim sağlayabiliyor ve izlemek istediğiniz kanalı izleyebiliyorsunuz. Arşiv olarak diğer sitelere göre çok daha geniş bir arşiv ile karşınıza çıkıyor ve bu arşivi de her geçen gün biraz daha genişletiyoruz. At yarışı tutkunlarının yanı sıra farklı spor dalları, haber kanallı, belgesel kanlarlı ve daha fazlasını da bulabileceğiniz sitemiz sayesinde artık televizyon keyfi çok daha kusursuz hale gelecektir. Sizler de daha kaliteli ve daha özel ve daha kaliteli kanallara ulaşmak isterseniz hiç düşünmende sitemizde yerinizi alabilir ve bizleri takip edebilirsiniz.

Tjk TV İletişim Adresleri

Adres: Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi Hipodromu 34144 Bakırköy/ İstanbul
Telefon: 444 0 855 , +90 800 219 80 10
Faks: +90 212 414 69 39
e-Posta: [email protected]

Sesli Yanıt Sitemi
Yarış sonuçları, parasal neticeler, koşmayan atlar, jokey değişiklikleri, hava ve pist durumu gibi günlük bilgilere 0 212 414 6565 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Tjk TV Uydu Frekansları

Uydu: Eutelsat W3A 7.0 E
Frekans: 11595 Mhz
Polarizasyon: Horizontal
Symbol Rate: 30.000 MSybm/s
FEC: 3/4