SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 06.03.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 3.980
  • SON GÜNCELLEME: 04.08.2016
Trabzon TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Trabzon TV

Trabzon TV

Trabzon TV Hakkında Bilgiler

Bölgesel kanalların çok fazla izleyicisi olmadığını düşünüyorsanız en azından Trabzon tv ile tanışmanız gerektiğini söyleyebiliriz çünkü bu kanal bölgesel anlamda gayet profesyonel yayınlar yapan bir kanaldır ve Trabzon halkı ile birlikte çevre illerden de çok fazla takipçiye sahip olduğunu belirtmekte fayda var diye düşündük. Trabzon Tv, genel hatları ile haber kanalı olarak karşımıza çıkıyor ancak bunun yanı sıra halkın nabzını tutan ve şehirdeki gelişmeleri halka yorumlatan bir şehir kanalı demek de doğru olacaktır. Daha samimi ve daha mütevazı bir kanal arayışı içindeyseniz eğer sizler de Trabzon Tv kanalını tercih edebilirsiniz.

Çizgisini hiç bozmayan ve yürüdüğü yolda emin adımlarla ilerleyen bu kanal ile tanıştıktan sonra farklı bir kanala ihtiyaç duymayacaksınız çünkü şehir ile ilgili tüm gelişmeler bu kanalda an be an yer alıyor. Canlı yayın ve bant yayınları ile birlikte profesyonelliğin temellerini güçlü bir şekilde atan kanala sizler de http://canlitvizle.web.tr/ adresinden ulaşabiliyorsunuz. Online olarak yayın yapan kanallardan biridir ve bunun yanı sıra farklı platformlar üzerinden de bu kanalın yayınlarına ulaşabiliyorsunuz yani erişime izin veren bir kanaldır.

Web site konusunda sanırım biraz daha zamana ihtiyaçları var ancak en iyi şekilde karşımıza çıkacaklarından şüphem yok! sizler de bu kanalı sitemiz üzerinden takip edebilir ve şehir hakkındaki tüm gelişmeleri detaylı bir şekilde inceleme altına alabilirsiniz, bunun yanı sıra Karadeniz halkının samimi sohbetlerine de yine bu kanal üzerinden ulaşmak mümkündür. Online yayınlar sayesinde daha fazla kişiye ulaşmayı başaran bu kanal, profesyonel çalışmalar yapıyor ve bölge halkının yanı sıra çevre illerdeki takipçilerine de kusursuz bir şekilde hitap etmeyi başarıyor diyebiliriz.

Trabzon TV İletişim Adresleri

Telefon: 0 462 500 00 00
Faks: 0 462 500 00 04
Adres: Kunduracılar Caddesi Banka Çıkmazı Bahadır İş Merkezi Kat:2 Trabzon
Web Sitesi: http://www.trabzontv.com
EPosta: info@trabzontv.com

Trabzon TV Uydu Frekansları

Karasal yayını bulunmamaktadır.