SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 31.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 328
  • SON GÜNCELLEME: 31.12.2014
Türkiyem TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Türkiyem TV

Türkiyem TV

Türkiyem TV Hakkında Bilgiler

Malatya’nın türküsü, Malatya’nın insanı ve Malatya iline dair her şey… Türkiyem Tv, Malatya’nın sesi olmaya devam ediyor ve bu güzel şehri bizimle buluşturuyor. Bölgesel kanallardan bir tanesi olmasına rağmen fazlasıyla popüler ve uydu üzerinden yayın yapan bu kanal, online olarak site üzerinden de yayın yaptığı için farklı şehirlerdeki insanlar tarafından da takip edilebiliyor. Türkiyem Tv ile birlikte sizler de Malatya ili hakkında bilgi alabilir ve dilediğiniz an bu şehre biraz daha yakın olabilirsiniz. Bölgesel kanalların maddi anlamda nasıl ayakta durduğunu merak ediyordum ki, bu kanalı takip ettikten sonra sorumun cevabını aldım. Bu ilde hizmet veren belli şirketler ve belli kurumlar televizyona reklam veriyor ve bu tür reklam gelirleri ile birlikte kanal da ayakta kalmayı başarıyor.

Malatya iline özgü her şeyi Türkiyem Tv adresinde bulabiliyorsunuz ve kendine has tarzını ve çizgisini hiçbir şekilde bozmayan Türkiyem Tv yayınlarını dilerseniz online olarak da sektörde hizmet veren çok sayıda siteden izleyebilirsiniz. Kanalın belli bir çizgisi var ve bölgesel olduğu için de bu çizgiyi bozma gibi bir niyetleri yok! Türkiyem Tv gibi yayın hayatını belli bir şehir üzerinden yürüten ve bu şehre hitap eden çok fazla kanal var ve biraz sonra bu kanalların yer adlığı siteyi de sizlere sunacağız.

http://canlitvizle.web.tr/ adresini takip etmenizi tavsiye ediyoruz çünkü bu adreste ücretsiz ve online olarak yayın hayatına devam eden birçok kanal karşınıza çıkıyor ve sizler de televizyon izleme keyfini daha kusursuz bir şekilde çıkarabiliyorsunuz. Profesyonel editörler sayesinde sektörün öncü adreslerinden bir tanesi olan bu site ile birlikte daha farklı kanallara da ulaşabilir ve en azından kategoriler doğrultusunda ne izlemek istediğinize de daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Deneyimli bir ekip karşınıza çıkıyor ve bu ekip sayesinde dilediğiniz her kanala da daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Sizler de sorunsuz bir şekilde televizyon izlemek ve farklı kanallara ulaşmak isterseniz bu adresteki yerinizi alabilirsiniz.

Türkiyem TV İletişim Adresleri

Adres: Kavaklıbağ Mah. Leblebici 1. Sok. Prestij Center NO:19 Kat:3 Malatya
Telefon: 0 549 449 44 02
Faks: 0 422 321 40 40
Web Sitesi: http://www.turkiyemtv.com.tr
EPosta: [email protected]

Türkiyem TV Uydu Frekansları

Frekans: 11958
Sembol Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: Vertical