SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 23.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.487
  • SON GÜNCELLEME: 23.11.2014
Tv Em KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Tv Em

Tv Em

Tv Em Hakkında Bilgiler

Egemenlik Milletin sloganı ile karşımıza çıkan ve haber kanalı konseptinin yanında, film ve eğlence programları ile de karma bir yayın akışına sahip olan Tv Em yayınlarını sizler de site üzerinde online olarak takip edebiliyorsunuz. Tv Em kanalını kendi web siteleri üzerinden takip edebileceğiniz gibi, sitemizden de takip edebilirsiniz ve biraz sonra sizlere site linkini de aktaracağız. Tv em kanalının daha milliyetçi bir haber yapısına sahip olduğunu sloganlarından da kolayca anlayabiliyoruz ve yayın akışına da göz atarsanız bunu anlamak çok zor olmayacaktır. Tv em ile birlikte buna benzer yayın yapan kanalları da yine sitemiz üzerinden takip edebiliyor ve tek bir tık ile bilgisayar karşısında sizler de televizyon keyfini en iyi şekle yaşayabiliyorsunuz.

Tv Em kanalının en büyük artılarından bir tanesi online olarak yayınlarını sunuyor olmasıdır, bu sayede frekans ayarları olmadan da kanala ulaşabiliyorsunuz. Tv em ile birlikte dilerseniz farklı konseptleri de tercih edebilir ve televizyon keyfinize farklı bir yön verebilirsiniz. Online dünyada yer alan çok sayıda kanal var ve bizler de site olarak bu kanalları sizlerin huzuruna getirmeye devam ediyoruz. Tv Em ve daha fazlasını bulabileceğiniz sitemiz, tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor ve her geçen gün yepyeni kanallar ile sizlere geniş bir kanal arşivi sunuyor.

http://canlitvizle.web.tr bağlantısı ile birlikte sizler de sitemize erişim sağlayarak televizyonlarınızı izleyebilir ve kendi favori kanal listenizi de ücretsiz olarak kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Online tv keyfine bazılarınız soğuk bakıyor olabilir ve genellikle donma sorunlar ile mücadele ediyor olabilirsiniz ancak sitemiz bu konuda sizlere sıkıntı yaratacak olan en son adrestir. Güçlü alt yapısı sayesinde daha kaliteli hizmet sunuyor ve memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlıyoruz. Yerli kanallar ile birlikte yakın zamanda yabancı kanalları da sizlere sunmaya çalışacağız ve bu sayede daha geniş bir yelpaze ile hizmet vereceğiz. Daha fazla detay ve daha fazla kanal için sizler de sitede yerinizi alarak kanalları inceleyebilir ve en azından sitemize göz atabilirsiniz.

Tv Em İletişim Adresleri

Merkez Adres: Halkalı Caddesi No: 245 34295 Sefaköy / Küçükçekmece / İSTANBUL
Telefon: 0212 471 61 83 – 0212 471 61 93
Faks: 0212 471 61 39

Görüş ve Önerileriniz İçin
Email: [email protected]

Tvem Ankara Temsilciliği
Email: Turan Güneş Bulvarı Korman Sitesi 51/E Villa Çankaya / Yıldız / ANKARA

Yetkili Kişi: Emin VAROL
Telefon: 0312 442 67 80
Faks: 0312 442 67 80

Tv Em Uydu Frekansları

Türksat 4A: F: 12345 S: 30000 Dikey
Digitürk: 59
D-smart: 92
Teledünya: 112
Tivibu: 48