SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 19.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 235
  • SON GÜNCELLEME: 19.12.2014
TV Malatya KANALI HAKKINDA DETAYLAR
TV Malatya

TV Malatya

TV Malatya Hakkında Bilgiler

Kayısı şehri Malatya, son dönemde televizyonculuk sektörüne büyük yatırımlar yaptı. TV Malatya, bölgenin en büyük yerel televizyonlarından biri olarak yayın hayatına devam ediyor. Malatya’da yayın yapan Vuslat TV ile birlikte bölgenin en çok takip edilen kanallarından biri olan TV Malatya, Malatya’nın dünyaya açılan penceresi sloganı ile yayınlarını sürdürüyor.

Kırmızı sarı ve mavi renklerinin ağırlıklı olduğu kanal, 7/24 olarak yapmış olduğu yayınlar ile izleyiciler ile buluşuyor. TV Malatya’yı kesintisiz olarak canlı izleyebilmek için cti.web.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Kanallar listesinden yerel kanaları seçebilir ve Malatya bölgesi hakkında haberler sunan güncel TV Malatya’yı donmadan kaliteli ses ve görüntü formatında takip edebilirsiniz.

TV Malatya’da bölgenin sorunları ve yenilikleri ağırlıklı olarak yayınlandığı gibi eğitim ve kültür alanında da yayın hayatını sürdürüyor. TV Malatya’yı ücretsiz izleme şansınız bulunuyor. Kanalı yine ücretsiz izlemek için canlitvizle.web.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
TV Malatya’nın kısaltılması TVM olarak belirlenmiştir. TVM olarak halk arasında bilinen kanal, mavi renkler üzerine yoğunlaşmıştır.
Sadece yerel haberler değil, ulusal bazda ülkenin gündemini meşgul eden haberler de TV Malatya tarafından izleyicilere tarafsız olarak aktarılmaktadır. TV Malatya bu yönüyle diğer bölgesel kanallardan farklılık göstermektedir. TV’nin yayın politikasında tarafsız olma koşulunun üstüne basılarak belirtilmesi, Malatya halkının kanala güvenilir bir bakış açısı ile bakmasına olanak sağlıyor. Saat başı kent hakkında son haberler tarafsız bir şekilde izleyicilere sunulurken, zaman zaman halk arasında yapılan ödüllü yarışmalarla da izleyici kitlesinin dikkatinin çekilmesi sağlanıyor.

Ayrıca Malatya’nın en önemli sembolü kayısının tanıtılması ve dünyaya duyurulması için özel belgesel ve yayınlar yapan TV Malatya, özel kayısı günlerini canlı olarak yayınlıyor. Yaz aylarında yapılan unutulmaz kayısı şenlik ve festivallerinde de canlı olarak yayın sağlayan TVM, kayısının dünya çapında ün kazanmasında önemli yayınlara imza atıyor. TV Malatya hakkında son gelişmeler, yayın akışı ve TV Malatya’yı canlı olarak internetten izleyebilmek için web sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kanal hakkında olumlu-olumsuz soru ve görüşleriniz için ise iletişim sayfasından bizlere yazmaktan lütfen çekinmeyiniz.

TV Malatya İletişim Adresleri

Telefon: 0 422 238 05 05 – 0 422 238 34 34
Faks: 0 422 238 40 46
Adres: TICARET VE SANAYI ODASI KAT:6 Malatya
Web Sitesi: http://www.malatyatv.com/
EPosta: [email protected]

TV Malatya Uydu Frekansları

Henüz uydu üzerinden izlenememektedir.