SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 21.10.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 257
  • SON GÜNCELLEME: 21.10.2014
Tv Net KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Tv Net

Tv Net

Tv Net Hakkında Bilgiler

2006 yılında test yayınlarına ATR adı ile başlayan ve kısa bir süre sonra başarılı bir test çalışması ile birlikte TV Net olarak karşımıza çıkan kanal, haber kanalı olarak hizmet veriyor ve yayınlarına bu doğrultuda devam ediyor. Tv Net, geri planda kalmış olan kanallardan bir tanesi ancak amaçları çok büyük kitlelere hitap etmek değil, belli bir konsept üzerinden kemik kitleye hitap ederek kendilerini daha mütevazı bir kimlik ile tanıtmak da onların en büyük amaçlarından bir tanesi diyebiliriz. Canlı yayınların sayısı çok az ve varsa da bu genellikle kitap incelemeleri ve bilgi verici sohbetler olarak karşımıza çıkıyor. TV Net, güçlü bir izleyici kitlesine sahip değil, bu yüzden daha mütevazı ve daha sakin bir kanal olduğunu da detaylar arasında belirtmekte fayda var diye düşünüyorum.

2008 yılında logo değişikliğe ile büyük bir değişime imza atan ancak konsept olarak kaldığı yerden devam eden TV Net, mütevazı kadrosu ve yayın anlayışı ile yoluna hız kesmeden devam edyor. TV Net benzeri kanalların sayısı çok değil ve daha amatör gibi duran ancak profesyonelliğin dibine vurmuş kanallardan bir tanesi olarak da sitemizde yerini almaya devam ediyor. Haber kanalları arasında yer alan ancak bununla birlikte zaman zaman belgesel ve kitap incelemelerine de yer veren kanalı sizler de listenize dahil edebilir ev gün içerisinde daha sıkı bir şekilde takip edebilirsiniz.

TV Net yayın akşına göz atıldığı takdirde daha elit bir çerçeve üzerinden insanların karşısına çıktıklarını ve muazzam bir yayın ilkesine sahip olduklarını net bir şekilde görebiliyoruz. Kaliteli ve deneyimli ekibi ile birlikte bu sektördeki önemli kanallardan bir tanesi olmayı en iyi şekilde başarmış olan TV Net, kusursuz yayın ilkeleri ve canlı yayınları ile izleyicilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. TV Net ekranları karşısında sizler de yerinizi alarak kanal hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve en azından daha objektif bir değerlendirme ile birlikte bu kanalı kendi listenize dahil edebilirsiniz.

Tv Net İletişim Adresleri

Adres: Yenidoğan mah. Kızılay sok. No:39/4 – 34030 Bayrampaşa
Telefon: 0212 674 6767
Fax: 0212 480 0661

Tv Net Uydu Frekansları

HD YAYIN FREKANSLARI
Frekans: 12213
Symbol Rate: 5833
Fec: 2/3
Polarizasyon: Vertical

SD YAYIN FREKANSLARI
Frekans: 12220
Symbol Rate: 4800
Fec: 5/6
Polarizasyon: Vertical

Digitürk: 39. kanal Dsmart: 41. kanal Teledünya: 55. kanal Tivibu: 65. kanal