SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 02.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 3.273
  • SON GÜNCELLEME: 04.08.2016
Tv8 KANALI HAKKINDA DETAYLAR
tv8-izle

Tv8

Tv8 Hakkında Bilgiler

Zoka, Dikkat Şahan Çıkabilir gibi efsane programlar ile sektöre adım atan ve kısa sürede büyüme ve gelişme kaydeden TV 8, hepinizin bildiği gibi yakın zamanda Acun Medya grubuna dahil olmuş ve bu bünyede yayın yapmaya başlamıştır. Acun Ilıcalı ile birlikte daha güçlü bir ekibe sahip olan ve kendini yenileyen kanalda birçok ayrılık meydana gelmiş ve yeni transferler de Tv 8 ailesinde yer bulmuştur. Tv 8 gibi kaliteli bir kanal an itibarıyla toparlanma aşamasında diyebiliriz ve ilerleyen zamanlarda Tv 8’in büyük bir çıkış yapacağını tahmin ediyoruz. Pazartesi 21:45’de ekranlara gelen ve Kanal D’nin sevilen programlarından bir tanesi olan Çok Güzel Hareketler Bunlar, eski ama sevilen bölümleri ile Tv 8 ekranlarında karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın da destek verdiği ve hatta bu ekipten Eser, Oğuzhan ve İbrahim üçlüsünü kendi medya grubuna dahil ettiğini çok iyi biliyoruz. Yeni sezona da bomba gibi hazırlanan Tv 8 ekibi, şimdilerde yine bu üçlü ile birlikte Murat Boz’un da kadrosunda yer aldığı dizi hazırlıklarına devam ediyor. Güçlü bir proje olacağı kesin çünkü kadro gerçekten sağlam ancak dizi hakkında henüz net bir tarih verilmiş değil ve konsept olarak yine net bir bilgi elimize ulaşmadı.

Tv 8, yeni yayın döneminde Murat Dalkılıç ile bir anlaşma yaptı ve Söyle Söyleyebilirsen isimli program ile 1 Temmuz’dan itibaren Tv 8ekranlarında yerini aldı. Tv 8, Acun Ilıcalı ile büyük bir değişime imza atmaya devam ediyor ve bu eğlenceli yarışma programı da yine değişimin izlerini taşıyor diyebiliriz. Murat Dalkılıç ile haftaiçi her gün saat 19:00’da ekranlara gelen bu yarışma programı eğlenceli anlara sahne oluyor. Farklı isimlerin yeteneklerini konuşturduğu ve sesleri ile göz doldurduğu bu yarışma programını sizler de dilerseniz http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden seyredebilir ve Tv 8 ekranlarını da daha yakından takip edebilirsiniz. Tv 8 ekranlarında yerinizi almak istiyorsanız sizler de sitemizi sık kullanılanlar menüsüne ekleyerek gün içerisinde ziyaretlerde bulunabilir ve günü daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Tv8 İletişim Adresleri

Adres: Huzur Mahallesi Ayazağa Cendereyolu Caddesi No:4 PK: 34396 Sarıyer / İstanbul
TV8 İzleyici Hattı: 0(212) 987 30 70
Telefon: 0(212) 304 88 88
Faks: 0(212) 304 88 80
Mail: [email protected]

Tv8 Uydu Frekansları

Türksat 4A Uydusu
Frekans: 12346 MHz
Polarizasyon: Yatay (Horizontal)
Symbol Rate: 9600 Ksym/s
Fec: 3/4
Kablo TV hizmeti verilen illerde: S 34
Digitürk: Kanal 29