SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 13.12.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 232
  • SON GÜNCELLEME: 19.12.2014
Ufuk TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Ufuk TV

Ufuk TV

Ufuk TV Hakkında Bilgiler

Malatya, şüphesiz Türkiye’nin tarihi ve kültürel özelliği bakımından son derece saygın kentlerinden yalnızca biri. Kentin geçmişten bu yana gelen kültürel bağlılığı ve muhafazakar yapısına bir de tarihi geçmişi de eklenince birçok vatandaşın ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu bağlamda insanları bilgilendirmek ve Malatya’yı en doğru şekilde tanıtma iddiasını taşıyan ve bunu da yıllardır başarı ile idame etme kabiliyetini gösteren Ufuk TV, sizlerin, Malatya’nın sesi olmaya devam ediyor. Benimsediği tarafsız yayıncılık ilkesi, Malatya halkının sorunlarına ve arzularına olan duyarlılığı ile kısa süre zarfında bölge halkı tarafından beğeni kazanmayı başarmış Ufuk TV siz değerli Malatya halkına hizmet vermekten ötürü gurur duyuyor.

Ufuk TV, her yaş kitlesine hitap eden, Malatya halkının arzularını karşılamak üzerine kurulmuş bir kurumdur. Bu zamana kadar geçen süre zarfında emin kaynaklardan edindiği bilgileri Malatya halkı ile paylaşan ve onların sorunlarına duyarlılığı ile bilinen Ufuk TV’yi canlitvizle.web.tr adresinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu sayede Malatya gündemine dair bilgiler edinebileceğiniz üzere Malatya’yı daha yakından tanıma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Sizler için dizayn edilen canlitvizle.web.tr adresi sayesinde sadece birkaç saniye içerisinde Ufuk TV’ye ulaşabilir ve izleme imkanını yakalayabilirsiniz.

Bölgenin en çok sevilen kanallarından biri olma başarısını gösteren ve her geçen gün biraz daha genişleyen takipçi listesi ile bölgenin önemli basın kuruluşları arasında gösterilebilecek bir statüye sahip Ufuk TV’yi takılma, donma ve düşük kalite gibi birçok internet kullanıcısının şikayet ettiği parametrelere takılmadan izleme fırsatını siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda şekillenen internet sitemiz vasıtası ile birçok kullanıcımızın takdirini kazanan ve kazanmaya da devam eden canlitvizle.web.tr adresi, sizlerin arzuları doğrultusunda şekillenmeye devam ediyor. Üstelik bu hizmetini sadece Ufuk TV için de gerçekleştirmiyor. Bölgenin ve ülkemizin en değerli kanallarını bünyesinde barındıran ve izleyicilere en yüksek kalite ile izleme fırsatı sunan internet adresimizde, var olan diğer adreslerin aksine reklamları ile sizleri bunaltmayan ve bu işlem için hiçbir ücret talep etmeyen bir politika benimsenmiştir. Tüm bu detaylara rağmen memnun kalmadığınız, düzeltilmesi gerektiğiniz adresleri bize iletirseniz, en kısa süre zarfında talebinizi değerlendireceğiz.

Ufuk TV İletişim Adresleri

ADRES: Yıldıztepe Mahallesi Hilaltepe 2. Sokak No: 2 Malatya
TELEFON: 0422 311 65 65 – 311 17 17
FAKS: 0422 311 65 75
WEB SİTESİ: http://www.ufuktv.com
E-POSTA: [email protected]

Ufuk TV Uydu Frekansları

Normal anten ile Malatya çevresinde izlenebilmektedir.