SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 18.01.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 1.443
  • SON GÜNCELLEME: 19.09.2014
Ülke TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
ulke-tv-izle

Ülke TV

Ülke TV Hakkında Bilgiler

Haber kanallarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan Ülke Tv, bu konseptin zaman zaman dışına çıkarak farklı yayınlar ile de bizlere hizmet veriyor. Üke Tv çok yakında HD kanalı ile de sektörde yerini alacak ve bunun da önemli bir gelişme olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu gelişmenin yanı sıra Ülke Tv hakkında ve yayın akışı hakkında sizlere daha detaylı bilgiler sunmak istiyorum ve dilerseniz kanalın en popüler programlarından bir tanesi olan Yaşam Reçetesi ile başlayalım. 12:00’da ekranlara gelen ve uzman doktorların sorularınızı yanıtladığı çok özel bir program diyebiliriz. Her gün farlı bir hastalık ele alınıyor ve bu hastalık ile ilgili merak edilen her şey programda uzmanlar tarafından yanıtlanıyor.

Ülke Tv, konseptin dışına çok fazla çıkmıyor ve genel hatları ile sahip odluğu izleyici kitlesini en iyi şekilde memnun etmeyi başarıyor diyebiliriz. Ülke Tv yayın akışına bakıldığında gün içerisinde belgesel yayınlarının da yer aldığını görebiliyoruz ve birçok kanalın yapmadığını bu kanalın yaptığını söyleyebiliriz. Daha elit ve daha modern bir kesime hitap etmek isteyen Ülke tv, her geçen gün bunu biraz daha başarıyor ve hedefine biraz daha yaklaşıyor diyebiliriz. Ülke Tv gibi kaliteli bir kanal sayesinde sizler de hem gündemden haberdar olabilir, hem film izleyebilir, hem de kültür seviyenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Kültür-sanat programlarına da yer veren kanal bir NTV kalitesinde olmasa da buna yakın odluğunu gösteriyor. Hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden ve kaliteli yayın ilkesine bağlı kalarak yoluna devam eden Ülke Tv, HD yayınlarına da çok yakında başlayacak ve bunun için test yayınlarının da başladığını belirtmek gerekiyor. Ülke Tv için sizler de http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden kanalı takibe alabilir ve gün içerisinde bu özel kanalı izleyebilirsiniz. Ülke Tv tarzı konsepte sahip olan kanallar için de site içi arama yapmanız yeterli olacaktır ve sitemiz sizlere bu ayrıcalığı da sunmaktadır. Kriterlerinize en uygun kanalı bulabilmeniz adına elimizden geleni yapıyor ve kanal sayımızı da her geçen gün biraz daha arttırmaya gayret gösteriyoruz.

Ülke TV İletişim Adresleri

Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İST.
Telefon: 0212 437 80 00
Faks: 0212 437 85 98
E-posta: [email protected]

Kurumsal İletişim Müdürü
Şule Hülya KARTAL
[email protected]

İzleyici Temsilcisi
[email protected]

Ülke TV Uydu Frekansları

TÜRKSAT 4A
FREKANS 12238
POLARİZASYON DİKEY
SYMBOL RATE 7200
FEC 5/6