SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 23.11.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 303
  • SON GÜNCELLEME: 23.11.2014
Ulusal Kanal KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Ulusal Kanal

Ulusal Kanal

Ulusal Kanal Hakkında Bilgiler

Koyu ulusalcı tavrı ile özellikle gezi parkı döneminde adından sıkça söz ettiren ve bir süre sonra baskılardan bunalan Ulusal Kanal, şimdilerde sakin bir kimlik ile yoluna devam ediyor. Haber teması ile yayın hayatına devam eden ve bunun dışında hiçbir farklı yayına yer vermeyen bir kanal olduğunu notlarımız arasında ekleyelim. Ulusal Kanal, belli bir maddi gelire sahip değil, bakın burası çok önemli çünkü birçok kanalın bir şekilde belli bir maddi desteğe sahip olduğunu biliyoruz, ya da reklamlar üzerinden bu geliri elde ettiğini biliyoruz fakat ulusal kanal, reklamlar konusunda da çok zayıf, bu yüzden tek başına güçlü bir duruş sergileyen kanallardan bir tanesi demek doğru olacaktır.

Ulusal Kanal, kendi yayın akışını belirleyen ve dışarıdan müdahalelere izin vermeyen, kaliteli duruşu ile göz dolduran bir kanaldır ve dilerseniz sizler de yayın akışına bakarak bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Canlı yayın sayısı çok fazla ve bu da güçlü bir alt yapıya sahip olduklarını net bir şekilde gösteriyor. Ulusal Kanal gibi haber konseptinde yayın yapan elbette çok fazla adres var fakat bu kanal kadar cesur olduklarını söyleyemeyiz. Ulusal Kanal yayınlarını takip edebileceğiniz http://canlitvizle.web.tr adresi ile birlikte artık sizler de online tv dünyasında yerinizi alabilir ve dilediğiniz kanala da geçiş yapabilirsiniz.

Konsept bakımından her ne karda düz bir kanal gibi görünse de aslında çok geniş bir içerik yelpazesine sahip olduğunu söylemek mümkün ve bu geniş içerik sayesinde kalitesini de ortaya koyuyor. Bu kaliteli kanalın yanı sıra benzer kanalları da seyredebilirsiniz. Deneyimli editörlerimiz sayesinde daha güçlü bir site oluşturmak adına emin adımlar atıyor ve bunun için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde sizler de ne karda profesyonel çalışmaların yer aldığını ve profesyonel kanallar ile birlikte yerel kanalların da yer aldığını görebilirsiniz. Sektörün lideri olan sitemize sizler de ufak bir ziyaret düzenleyerek en azından incelemelerinizi yapabilir ve çalışmalarımıza daha yakından göz atabilirsiniz.

Ulusal Kanal İletişim Adresleri

Telefon: 0212- 251 50 90
Faks: 0212- 245 50 92
Adres: İstiklal Caddesi Deva Çıkmazı 7/5 Beyoğlu İstanbul

Ulusal Kanal Uydu Frekansları

D-Smart: 89. Kanal
Teledünya: 40. Kanal

Uydu Yayını
Frekans değerleri aşağıdadır:

Frekans : 12423 Mhz
Symbol Rate: 27500
FEC: 3/4
Pol: dikey ( VERTİCAL )

Türksat Frekansları;

Frekans: 11844 Mhz
Symbol Rate: 2222
FEC: 3/4
Pol: Dikey ( Vertical )
Network Search: Açık ( ON ) konumda olmalıdır.