SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 20.01.2015
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 539
  • SON GÜNCELLEME: 20.01.2015
Vuslat TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Vuslat TV

Vuslat TV

Vuslat TV Hakkında Bilgiler

Malatya ilinde profesyonel yayın anlayışını ilk kez sektöre yansıtan ve harekete geçiren özel bir kanal olarak hizmet veren A. Vuslat Tv, profesyonel cihazlar ile birlikte yayın kalitesini de üst seviyelere taşımayı başarıyor. Yerel haber kanalı olarak lanse edilmesine rağmen ülke gündemine de değinebilen bir kanaldır ve tarafsız olması da onları bir adım daha öne taşıyor. A. Vuslat Tv ile birlikte sizler de gündemi daha yakından takip edebilir ve Malatya ile ilgili tüm gelişmeleri de yine tek bir tık ile izleyebilirsiniz. Kanal sahiplerinin online olarak yayınlarını izleyiciler ile paylaşması gerçekten güzel ve bu güzelliğe dahil olan kanallardan bir tanesi ile siz değerli televizyon izleyicilerini de buluşturmuş oluyoruz.

A Vuslat Tv, Malatya’da yayın hayatına devam eden diğer kanallara göre biraz daha profesyonel ve cihaz kullanımını da daha kusursuz yapan bir ekip ile hizmet veriyorlar. Güncel haberler ile birlikte zaman zaman eğlenceli bir konsepti de bizimle buluşturan bu kanalı sizler de sitelerinden takip edebilirsiniz. Haber kanalı olarak Malatya’da tek olduğunu, daha doğrusu profesyonel olarak yayın yapan tek kanal olduğunu söylemek sanırım doğru olacaktır. Çok geniş bir çalışan kadrosu var ve bu kadro her geçen gün biraz daha genişliyor, bu sayede daha fazla insan, daha kaliteli bir şekilde yayınlarını aktarmaya da devam ediyorlar.

Bu kanalı takip edebilmeniz ve donmadan izleyebilmeniz için hızlı bir internetinizin olması gerekiyor ve bununla birlikte kaliteli bir siteden yardım almanız gerekiyor. A. Vuslat Tv ile birlikte diğer bütün yerel ve profesyonel kanalları da sizinle buluşturan bu özel siteyi de “http://canlitvizle.web.tr/” sizinle paylaşmak istiyoruz. Televizyon kanallarının istisnasız tamamını bulabileceğiniz bu özel kanalı sizlere de tavsiye ediyoruz çünkü gerçekten işini profesyonel olarak yapan insanlar var ve bu insanlar da sitenin çok daha iyi yerlere gelmesini sağlıyorlar. Sizler de siteyi detaylı bir ekşide incelemek ve kusursuz bir şekilde kanallara ulaşmak adına yerinizi alabilir ve dilediğiniz an yayınlara ortak olabilirsiniz.

Vuslat TV İletişim Adresleri

Genel Müdür
Nazım AKKAYA

Genel Yayın Yönetmeni
Nursel Avcı TOKGÖZ

Reklam ve Pazarlama Müdürü
İskender YILMAZ

Haber Müdürü
Murat AKKAYA

Adres: Uçbağlar Mah. Sivas Cad. No:55 , Merkez / MALATYA
Telefon: 444 35 98
Faks: +90(422) 324 71 36
e-mail: [email protected]

Vuslat TV Uydu Frekansları

Frekans: 12641
Sembol Oranı: 30000
FEC: 2/3
Polarizasyon: horizontal