SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 25.09.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 261
  • SON GÜNCELLEME: 25.09.2014
Yaban TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Yaban TV

Yaban TV

Yaban TV Hakkında Bilgiler

Doğayı inceleme altına almaya hazır mısınız? Yabancı belgesel kanallarının sıkı takipçisi olduğunuzu çok iyi biliyorum ancak sizlere farklı bir konsept ile yardımcı olmak istiyorum. Yaban Tv adını daha önce duymuş olmanız gerekiyor ve belgesel çalışmaları ile birlikte adını çok daha fazla duyuracağını düşündüğümüz kanallardan bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Yaban Tv, daha çok hayvanların doğal yaşamdaki hayatlarını ve avlanma sürecini konu ediniyor ve zaman zaman da canlı yayınlar yapıyor. Özellikle doğal yaşamda avlanan avcıların bir günü konsepti ile karşımıza çıkan programlar da fazlasıyla keyifli bir hal alıyor. Bir avcının hikayesi ya da hayvanların gündelik yaşamı bir insanın ne kadar çok ilgisini çekebilir diye düşünüyorsanız eğer Yaban Tv ekranlarının karşısına geçin ve hoş sohbete sizler de dahil olun.

Bizim insanımız her zaman farklı ve Yaban Tv’de bu farkı bizlere en iyi şekilde gösteriyor. Av esnasında yapılan sohbetler ve verilen bilgiler gerçekten keyifli ve eğlenceli bir hal alıyor. Tam anlamıyla belgesel kanalı olduğunu söylemek pek de doğru olmayacaktır çünkü belirgin eksikler var ve yabancı kanallar ile henüz kıyaslama yapılacak seviyede olmadıklarını da belirtmek gerekiyor. Yaban Tv, gelişmekte ve henüz büyümekte olan kanallardan bir tanesi ancak buna rağmen çok sayıda insanı da ekranları başına toplamayı başarmış özel bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Doğayı ayaklarınıza kadar getiren ve doğal yaşamı en iyi şekilde sizinle buluşturan bu özel kanal sayesinde sizler de gündelik hayatın stresinden en kısa sürede uzaklaşacak ve kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Yaban Tv, avlanma konusunda uzman isimleri bünyesine dahil ediyor ve onlardan bilgi alarak bunu da canlı yayınlar ile sizlere aktarıyor. Yaban Tv, gerçek bir belgesel kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ancak bunun için biraz daha deneyim sahibi bir ekip olması gerekiyor. Daha yerel bir ağız seziyoruz ve bu da kanalı gerçekten sevimli hale getiriyor diyebiliriz. Sizler de Yaban Tv için sitemizde yerinizi alabilir ve kanalı takibe alabilirsiniz.

Yaban TV İletişim Adresleri

Telefon: 0 212 324 47 91-92
Faks: 0 212 324 47 90
E-mail: [email protected]
Adres: MKM B5, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Etiler/İSTANBUL
Web: www.yabantv.com

Yaban TV Uydu Frekansları

Frekans: 11855,
Polarizasyon: V (Dikey),
Sembol Oranı: 30.000,
FEC: 3/4