SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 12.06.2012
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 16.459
  • SON GÜNCELLEME: 29.09.2014
Yerli Sinema TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
yerli-sinema-tv

Yerli Sinema TV

Yerli Sinema TV Hakkında Bilgiler

Sinema tutkunları için özel olarak hazırlanmış ve harika bir konsepte sahip olan ender kanallardan bir tanesi de: Yerli Sinema TV. Adından sanırım nasıl bir konsepte ve yayın akış listesine sahip olduğunu tahmin edebiliyorsunuz ancak kanal hakkında daha net bilgilere sahip olmanız adına detayları verelim istiyoruz. Yerli Sinema Tv, online olarak yayınlarına devam eden ve uydu üzerinden de izlenebilen bir kanal. Konsept olarak yerli filmleri tercih ediyor ve bir sinema kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Kanalın en büyük özelliklerinden bir tanesi beyaz perdeye yeni düşen filmleri en kısa sürede bünyesine dahil ediyor ve izleyenleri ile buluşturuyor olmasıdır, bu yüzden aktif bir sinema kanalı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Yerli Sinema Tv tarzı başka bir kanal yok diyebiliriz çünkü gün içerisinde yayın akışını hiç bozmadan sadece yerli filmlere ayıran başka bir kanal karşımıza çıkmıyor. Yerli sinema tv kanalını sizler de takibe alarak aslında ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Yerli film tutkunlarının favorileri arasında yer alan Yerli Sinema Tv, farklı ve özel konsepti ile aklınızı başınızdan almaya devam ediyor. Sizleri eksiye götüren ve Yeşilçam konusunda da oldukça başarılı olan kanal, güçlü yayın ekibi ve güçlü alt yapısı ile profesyonel adımlar atmaya devam ediyor. Yerli Sinema Tv kanalını sizlere sunuyor ve gün içerisinde sinema salonlarını evlerinize kadar getiriyoruz.

Yerli Sinema Tv, konsept olarak değişikliğe gitme gibi bir düşünceye sahip değil çünkü kendi kitlesini en iyi şekilde oluşturmuş durumda ve bu kitle ile birlikte her geçen gün biraz daha büyümeye devam ediyor. Yerli Sinema Tv kanalını sizler de http://canlitvizle.web.tr/ üzerinden ücretsiz olarak takibe alabilir ve gün içerisinde sinema keyfini evlerinize taşıyabilirsiniz. Yerli Sinema Tv benzeri yayın yapan yabancı kanallar da sitemizde mevcuttur ve dilerseniz site içi arama ile farklı sinema kanallarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Yerli Sinema Tv ve daha fazlasını sizinle buluşturmaya devam ediyor ve bilgisayar başında online olarak canlı televizyon izlemenin keyfini en üst seviyelere taşıyoruz.

Yerli Sinema TV İletişim Adresleri

Bu kanala ait iletişim bilgisi bulunmamaktadır.

Yerli Sinema TV Uydu Frekansları

Frekans bilgileri bulunmuyor.İnternet üzerinden bu sayfamızı kullanarak izleyebilirsiniz.