SON YAPILAN YORUMLAR
  • EKLENME TARİHİ: 24.09.2014
  • YORUM SAYISI: 0
  • İZLENME SAYISI: 227
  • SON GÜNCELLEME: 24.09.2014
Yumurcak TV KANALI HAKKINDA DETAYLAR
Yumurcak TV

Yumurcak TV

Yumurcak TV Hakkında Bilgiler

Küre Tv bünyesinde yayın hayatına devam eden ve adından da anlaşılacağı üzere çocuklara hitap eden Yumurcak Tv, kendine özgü çizgi filmleri ve canlı yayınları ile çocuklarımızı ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kısa süre önce yayın hayatına başlamasına rağmen çok sayıda insanı ekran karşısına oturtmayı başaran Yumurcak TV, ebeveynlerin de ilgisini çekiyor. Birçok anne baba zararsız bir kanal bulmak adına çok fazla çaba sarfediyor ancak televizyon kanallarına bakıldığında genellikle cinsel içeriklerin ve hakaret dolu yayınların yapıldığı karşımıza çıkıyor ve haliyle çocuklarımızı bu kanallardan uzak tutmak istiyoruz. Yumurcak Tv, güvenerek takip edebileceğiniz ve çocuklarınızın televizyon izlemesinde herhangi bir zarar olmadığını sizlere gösterecek ola özel bir kanaldır.

Rita ile Benekli, özellikle yeni çocukların en büyük eğlencesi diyebiliriz. Rita’nın maceralarına ortak olan ve onunla birlikte eğlenmeye devam eden benekli, sevimli karakteri ile de çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Yumurcak Tv, konsept dışına taşmayan ve yalnızca çocuklara hitap etmeyi amaçlayan bir kanal diyebiliriz ancak az önce de söylediğimiz gibi ebeveynler de severek ve büyük bir keyifle bu kanalı takip ediyorlar. Yumurcak Tv, çizgi filmler ve çocukların takip edebileceği özel eğlence programları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yumurcak Tv ile birlikte sizler de daha keyifli bir gün geçirebilir ve çocuklarınızı da televizyonların zararlı yayınlarından en iyi şekilde uzak tutabilirsiniz.

Yumurcak Tv benzeri çok sayıda kanal var ve TRT Çocuk da bu kanallardan bir tanesi ancak geçmişine bakıldığında Yumurcak Tv daha karakterli ve daha güçlü bir kanal olarak karşımıza çıkıyor ve takipçi sayısı, yani izleyen sayısı çok daha fazla diyebiliriz, bu yüzden sizler de dilerseniz bu popüler kanalı takibe alabilirsiniz. Yumurcak Tv sayesinde artık sizler de çocuklarınızı gözünüz kapalı bir şekilde televizyon karşısına oturtabilecek ve gözünüz arkada kalmayacaktır diye düşünüyorum. Çizgi filmler, eğlence programları ve yarışmalar için sizler de bu kanal karşısında çocuklarınız ile birlikte yerinizi alabilir ve onlarla birlikte daha keyifli, daha özel bir gün geçirebilirsiniz.

Yumurcak TV İletişim Adresleri

Adres: Kısıklı Mahallesi Ferah Caddesi Reşatbey Sokak No:12 ÜSKÜDAR/İSTANBUL
Telefon: 0 216 344 85 60
Faks: 0 216 344 38 03
Email: [email protected]

Yumurcak TV Uydu Frekansları

Frekans: 11099
Sembol Oranı: 25000
FEC: 3/4
Polarizasyon: v